| AvalohAlyn a întrebat:

Moduri cu autobuze (nu autocare) pentru Euro Truck Simulator 1 si 2?
Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca iti plac jocurilr cu autobuze. De ce nu dai de carnet si sa conduci un autobuz in realitate sau pe alta masina dar meseria de baza sa fie condusul. Am un prieten care este pasionat de masini si in viata reala si-a cumparat o masina o conduce si ii place foarte mult. In plus lucreaza si la livrari de marfa pe duba. Nu ma refer ca este curier dar duce diferite marfuri. Castiga ok nu se plange. Nu e un job de milioane dar ii place si asta conteaza. Incearca si tu. E mai bine sa incerci ceva decat deloc