| gheorghe696969 a întrebat:

Ceva..pentru mai multa ambitie?

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca ar exista asa ceva, nu crezi ca toata lumea l-ar consuma?
Ti-am facut si o mica rima.

Răspuns utilizator avertizat
| airaad a răspuns:

Seminte de canepa... stiu ca nu ma crezi. dar chiar functioneaza laughing cauta pe net "seminte de canepa" si vezi la ce te pot ajuta.Mie mi-a recomandat cineva pentru incredere( ca sa am mai multa incredere in mine si in fortele proprii) Au un gust bun (ca semintele laughing ) chiar merita sa incerci sa iei timp de 1 luna cel putin si o sa observi diferentele happy Succes!

| Jjøқεr a răspuns:

69! laughing Da-le in gura, rupe-le mecla, sparge-le nasul, da-i cu zuzu pe la muzu, rupe-i gatu'. Apropo, ambitie ambitie, dar pentru ce? laughing

| ilovebeer a răspuns:

Asta tine doar de tine tu trebuie sa te hotarasti si sa faci lucrul pe care ti-l-ai propus