| LorenaElena a întrebat:

Ceva statusuri drăguțe? :3

Fundă pentru cele mai multe!, mulțumesc.

1 răspuns:
| Marybm a răspuns:

Rabdarea de a astepta va fi mereu rasplatita! Cu cat astepti mai mult, cu atat rasplata va fi mai mare... Dar ai grija, sa nu astepti mai mult decat iti permite viata!

Redau doar ceea ce reflectez, iubesc doar ceea ce apreciez, daruiesc doar la cei ce ii stimez, protejez doar ceea ce mi-e mai scump si ajung mereu unde imi propun... orice minut e un nou inceput

Nu uita... candva ne vom revedea si ne vom aminti lucrurile pe care le faceam cand eram doar 2 copii...

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta''oh go on ma faci sa rad.esti chiar penibila. dar tu te crezi ''irezistibila''laughing

Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greata

Defectele melesunt calitatile tale

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"

Fiecare barfa...ma face mai importanta

Te bagi in viata mea cu fiecare secunda...normal ca ata e praf

Nu e un vis si nicio fantezie.E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!
Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa faca oh go on

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au...

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistita

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tine

Fraiere. e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Cn il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele... dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generala go on acum e fata de liceu, sh e dementiala!

Discoteca toata, se uita cum arata le'ar vrea o data...sa le vada la treaba! hee hee

Te vad in fata...Esti...