| AdyYnNnNn a întrebat:

Chiar exista dragon ball af? va rog raspundeti va mai urma o serie din dragon ball? cine s`a uitat la el?

5 răspunsuri:
| RM a răspuns:

Nu cred ca exista.
Seria este asa : DragonBall
Dragonball Z
Dragonball GT
si Dragonball Kai - care este ongoing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si o sa apara in curand momentan doar a aparut dragon ball af manga

| AdyYnNnNn explică:

Stiu astea dar se tot spune ca exista dragon ball af

| HaruArima a răspuns:

Eu, una nu m-am uitat la aceasta serie deoarece inca nu a aparut. Se zvoneste ca ar fi inca in lucru si ca va aparea curand pe YouTube au aparut
filmulete cu personajele, actiunea sau t

| Jeezy a răspuns (pentru HaruArima):

E aiurea rau si grafica...se zicea ca o sa continue ala care a facut db si dbz dupa saga cu majin boo ar fi mai fain ca gt s-a terminat chiar aiurea rau de tot