| JBeebsAndUsher a întrebat:

Ciao... imi spuneti si mie ceva nume pentru blog laughing si niste idei big grin. funda pentru cele mai multehee hee

4 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai pentru un nume de blog eu am pus A ta pentru totdeauna pentru ca blogul meu este despre serialul indian a ta pentru totdeauna, Tu cam despre ce vrei s faci? Daca vrei sa faci despre animale scrii pisica mea sau ceva de genul.
Sau uitete la site-urile astea, poate ati dau cateva idei :)
http://www.webdesignbox.ro/forum/lofiversion/index.php/t5088.html
Poti sa pui chiar numele tau :P
Pai naa tu trebuie sa faci un blog despre ceva, Despre ce?

Fundaa;))?
please :">:">
Prima :d

| ionnik a răspuns:

Maya's Blog

UnbeLIVEable

Serpisor RkO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n`ai idei pentru nume de blog cum o sa ai idei sa scrii ceva in elbig grin

Nu esti demna sa ai un blogsad.