| ioana_2121 a întrebat:

Cine a baut vreo data limonada cu kiwi si portocale? Ca stiti ca este euper!

2 răspunsuri:
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Si cu ce te ajuta pe tine daca iti raspundem la intrebare? TPU a fost creat ca sa pui intrebari care sa te ajute oricum limonada e facuta doar din lamai si limete

| Cosmin a răspuns:

Mai dobitoaca si redusa mintal de atat poti fi vreodata in viata asta a ta, plina de desene animate si intrebari cretine? Se pare ca nu! Si sa inteleg ca nici sa scrii in limba romana nu stii, nu? Absolut superb! Tine-o tot asa, fetito care esti tu "euper"!