| soare_1895 a întrebat:

Cine a fost anul asta la mare, cum a fost?
In ce statiune? Povestiti mai multe.
Funda!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spania Plaja Matalascañas vizitez frecuent vara acea plaja cu masina e la vreo o ora de casa mea

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Am fost la mare si era frumos, se jucau copii, ereau hotele multe, era frumos, ne jucam volei, pe plaja faceam castele, si am fost la mare in constanta la mamaia, ne bagam in apa, erau atv. si atat si funda

| M.madallina a răspuns:

Eu am fost in eforie nord si am stat la hotelul sirius. a fost extrem de bine. fara alge in apa, fara meduze, fare pietre.la restaurante si autoserviri nu sunt preturi mari si se si mananca bine. a fost bine pentru ca am fost si cu cei dragi mie.am fost un grup de vreo 15 persoane, am fost cu banana, ne-am plimbat cu barcuta...

| Anna_5437 a răspuns:

Sall. Eo am fost in bulgaria la all inclusive la hotel roubin 4*din konstantin si elena. M-am simtit foarte bine mancarea era buna piscina era pe plaja marea era aproape si foarte curata. Seara erau spectacole pentru copii sau petreceri cu coktail. Camerele erau mari si moderne. App am uitat sa zic sezlonguri pe plaja erau cate vrei fara sa platesti pentru ca e all inclusive...baru de la etaju1 era deschis pana la 12 noaptea
puteai lua ce vrei in afara de bauturi straine:cocktaol cu alchool, fara alchool, champagne, vin rosu, alb, prajiturele, ciocolata calda, cafea, suc de automat ...Ne-am simtit foarte bine!