| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Cine a fost la mare in Saturn? Cum e acolo? Ce ai de facut(nu ma refer la plaja)? E ceva in genul Satului de Vacanta din Mamaia? Cum e plaja(e curata)? Cine imi raspunde cel mai frumos primeste fundita. Vreau pareri doar de la cei care au fost.

Răspuns Câştigător
| LARAaungeoudemon a răspuns:

Am fost si eu in saturn sincer mie nu mi-a placut plaja nu ar eun nisip fin parca e beton nu este nisip pe plaja pur si simplu.doar pe plaja "DIANA" am putut face plaja deoarece pe cealalat erau alge de nu puteai sta... cat despre faleza noaptea nu erau becuri.foarte urat si micut. cat despre mangalia cand ma duceam acolo.sunt beucri plaja nisipoasa frumos ai pe unde sa te plimbi si asahappy.