| Sophie_3843 a întrebat:

Cine a fost la Paris la Disney?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

happy. Visam frumos... Eu, o sa ajung si pe-acolo.

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu in fiecare seara visez ca ma duc acolo laughing

| YepIsSuspended a răspuns:

Eu, de ce?

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Eu am fost acolo si e super tare si am mai fost in Caraibe si Insulele Fiji!

| RoxanaCher a răspuns:

Am fost! este super tare! dar este coada mare! si cand spu n mare vorbesc era una si de 50 m sau chiar mai mul! dar totusi e super tare!

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Este super si eu am fost sa iti spun sincer sunt profund multumita de cea ce am vazut

| naya a răspuns:

De ce intrebi? Am stat in Paris 4 zile dar nu am ajuns si la disney land.

| denisa11 a răspuns:

Pai...eu nu am fost dar imi doresc tu ai fost? cred ca ar trebui sa mergi daca crezi ca iti place si daca crezi ca e frumos... te pu!kiss
big grinbig grin