| 2ochiicaprui a întrebat:

Cine a participat la Asociatia Club De Dans Sportiv Patricia Dance Craiova
vreau sa particip si eu dar nu stiu cat costa si mai multe detalii. FUNDA :X:X

2 răspunsuri:
| Me_5216 a răspuns:

Nimeni

| AnyAnA99 a răspuns:

Eu...este super doar ca sunt multi copiii mici pana in 12 ani si de aceea nu am mai mers ...se fac si dansuri moderne si sportive. este 10 lei sedinta dar nu mai stiu sigur in ce zile (3ori pe saptamana) daca vrei poti opta pentru abonament 50lei pe luna