| simona_3709 a întrebat:

Hey, am 15 anisori. si fac dans sportiv de cand ma stiu. Acum vreau sa deschid o scoala de dans pentru copii si pentru adulti cu preturi super mici happy avand in vedere varsta mea. happy
Sunt vicecampioana la dans sportiv happysi avand in vedere ca ador dansul. m-am gandit ca imi pot castiga banii singura.
Deci. Daca ati fi cativa pasionati de dans sportiv happy va astept pentru mai multe detalii. IM- simona_cute

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Ma uimesti. Nu credeam ca pe TPU. exista asemenea persoane care merita, tot respectul si cinstea mea. Bravo. Esti tare. Daca vei deschide sala de dans de unde sunt eu. voi fi primul. Pa

| Alii a răspuns:

De unde esti:X?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uimitor! te sustin! si mine imi plac aceste dansuri sportive mult!

| delia98 a răspuns:

Bravo! te sustin si eu sunt la dansuri sportive si imi place chiar foarte mult