| Muzika a întrebat:

Cine are boala rasului? ii contagioasa:-s?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Grav e când ai boala plânsului

| ahlrh a răspuns:

Este destul, ca doar 1 sa rada si incepe si celalat, dar asta nu-nseamna ca-i contagioasa.

| Contrast a răspuns:

Da..., mai greu e sa o contactezi...ca pe urma nu mai scapi de ea!
Stai sa vezi cand te scoate din examen...afara!

| AlexandraaIoana a răspuns:

Hahaa laughing

| ticaela a răspuns:

EU si ma mandresc cu ea big grin nu este contagioasa doar daca nu poti sta 10 minute fara sa razi, daca poti nu ai aceasta boala din care nu mai scapi:d Sper ca te-am ajutat smugd

| luvieere a răspuns:

"Boala râsului" e o denumire dată unei maladii prionice exotice (http://en.wikipedia.org/wiki/Kuru_(disease)), transmisă prin consumul de carne infestată (canibalism). Denumirea a apărut ca urmare a unuia din simptomele caracteristice, un râs patologic, spasmodic și incontrolabil.

| oanalovesit a răspuns:

Vai. O am eu. Si da e foarte contagioasa(glm) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva ca are o boala la ras si e ffoarte contagioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))))

Eu cred ca vrei sa ajungi la Intrebari Populare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am aceasta boala, dar dupa parerea mea nu e contagioasa. Daca cineva rade, iar tu razi cu el nu inseamna ca ai aceasta boala, poate razi de faptul cum rade el, adica rade intr-un mod foarte comic si asta te amuza tare... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred laughing), rad mereu si din orice laughing.
Am ajuns sa rad si la deget rolling on the floor), deci cu greu ma abtin la ore daca cineva zice o prostie laughing.
Contagioasa? Daca incep sa rad eu, si cum eu rad in continu laughing, incep si restul sa rada mult si bine laughing. La desen nu stiu ce naiba a zis profu dar ma apucat rasu, si eu cu trei colege radeam doar cand ne uitam una la alta laughing, dupa au inceput si ceilalti sa rada laughing. Da si profu :X, sa tipe sa fim serioase laughing), mare greseala ca atunci am inceput sa rad si mai tare si le'am pornit si pe cele doua fete laughing).

xoxo, didi