| pickles a întrebat:

Cine are cont pe clopotel.ro? eu sunt niniroxx

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hello` happy
Eu am cont pe Clopotel.ro si sunt RamonaGabriela97.Ti-am trimis o cerere de prietenie, daca vrei sa o accepti desigur.
Pa :*!

| Ramonaaaa a răspuns:

@Danyel, imi pare rau ca te contrazic, insa faptul ca avem cont sau nu avem cont pe Clopotel.ro nu arata cat suntem de maturi sau imaturi.
Mie mi se pare un site destul de amuzant, care ma binedispune happy.

| Danyel a răspuns:

Ba lasati-ma cu site-ul asta ...parca sunteti copii!

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Eu am avut cont acum l-am sters

| alisha19 a răspuns:

Eu sunt alexia-19.dar nu am intrat de mult pentru ca joc de vreo 2 ani si mi se pare fff.plictisitor