| Alecsie. a întrebat:

Cine are cont pe Miss Bimbo... ce este bimbo cred? la ce te ajuta? si cum se aduna?

Răspuns Câştigător
| corcodusa a răspuns:

Miss Bimbo (www.missbimbo.com) este un joc online unde Bimbos încerca să devină cea mai tare şi mai inteligent Bimbo! Este un mediu distractiv în condiţii de siguranţă în care să aducă şi hrăni bimbos lor iubit. Utilizatorii pot interacţiona, socializa şi de a educa unul pe altul, moda si subiecte legate de bimbo. Miss Bimbo este potrivit pentru fetele de orice vârstă, precum şi unele caracteristici sunt restricţionate pentru copii mici.
te ajuta la socializare:D
funda?

1 răspuns:
| ZuZuAleX a răspuns:

Bimbo credit e ala care il dai unei fete cand ii vezi profilutongue da nu stiu la ce ajutalaughing)