| HannahMontana22 a întrebat:

Cine are cont pe sunphoto sa-mi spuna si mie cum fac sa bag poze sau videoclipuri in descriere album.

4 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Pei uite sunphoto meu http://bubblegumm.sunphoto.ro/ si sa bagi iti trebuie sa iti iei coduri succes funda?

| Kissy123 a răspuns:

Pai inainte era un site in care luai un cod de la un videoclip sau o poza si o puneai la descriere dar acum nu mai poti de ex

nu mai poti adauga mia mult de 500 de poze intr-un albumsad

| Marinamary95 a răspuns (pentru Kissy123):

Kissy,la un album faci 42 de pagini si dati seama ca sunt 12 poze pe o pagina, si ce rezulta asta?! ei bine 12x42=504,deci totusi sunt mai multe de 500winking

| newyou a răspuns:

Nu cred ca poti!