| Vreausastiu a întrebat:

Cum pot sa pun la descriere pe sunphoto videoclipuri?

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Pei copiezi linkul si dai copy la link apoi pest acolo si dau salveaza succes :*:*

| JustMeBăi a răspuns:

La videoclipuri exista un buton "embed" apesi pe el dai copy si paste si gata sau poti sa dai copy url si paste la sunphotohappy

| medeutza a răspuns:

Buna si eu am sunphoto sh mi-am pus viedo dar acum am incercat sam`i pun cu linkul cum ziceau sh fetele dar acum nu mai merge nu ma intreba dc ca nu stiu sad sunphotu`l meu este mileymedeea cred ca sa vroiai sa iti faci dar din pacate nu mai mergesad