| MaRiuSs2315 a întrebat:

Cine are Steam de vanzare DAU CONT barn buddy mai multe informatii ADD mess :micu.marius17

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Steam este gratis.
www.steampowered.com

| ForteGames a răspuns:

Fratele meu. cumparal de la ei, ca e cel mai bine.
Iti dau exemplu real.
Am cumparat steam cu 4 euro, nimic iesit din comun, dar daca persoana respectiva dupa un anumit timp le scrie pa cont, til baneaza, si adio steam. Asa am patit eu, si asa ca am dat 45 de Ron pe el am 5 jocuri, totate ale mele, si cei de la steam mi-au garantat ca nu va pati nimic contul. Vechiul cont mi-a fost bannat, fara cale de intoarcere. Am citit la ei in regulament, ca nu ai voie sa cumperi/vinzi steam, decat de la ei. Nu ai voie nici macar sa il iei de la fratele tau, nu mai spun de la un strainwinking Deci mare atentie sa nu iti iei teapa!

Numai bine.

| oanceasilviu a răspuns:

Ce nivel ai pe barn buddy? de fapt vb pe messs