| eliza_7547 a întrebat:

Cine are un cont de stardoll si nu il mai foloseste? poate sa ma contacteze pe adresa de e-mail :elizukbha@yahoo.com si ii dau altul in loc(care nu este de superstar).

Răspuns Câştigător
| AnnaMaryStar a răspuns:

Pai am eu vreo 3-4 care nu le mai folosesc si nu vreau nimic in schimb.

4 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Ai cont lady popular?

| eliza_7547 explică:

Da am.il vrei? adauga id ul elizu pink@yahoo.com.
numele meu de p lady popular este elizuk_pink... daca vrei uite te la cont si zi mi daca vrei sa facem schimb

| eliza_7547 explică:

Daca ai de super star e si mai bine dar al meu de pe ladypopular nu este de membru.

| eliza_7547 explică:

Nu mai am id-ul alabig grin...baga elizukbha@yahoo.com