| SentimenteColorate a răspuns:

1. Lose control
2. A verry great arabic hip hop song by puyu, awsome style, nice beats
3.Gangsta beat by puyu, cool ringtone, awsome bass beats
fundita? plzzz

| Barbie331 a răspuns:

Nu stiu, dar zici ca sunt manele, serios, voua nu vi see par manele, be bune?

| Ramo_9106 a răspuns:

1) http://www.beta.trilulilu.ro/remy5/ba32218aa62c64 pe celelate 2 nu le stiu imi pare rau:(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Barbie331 - In primul daca nu stii raspunsul la intrebare de ce ai m-ai raspuns?
Asa si sincer nu mi se par manele.
Poate ascultand tu manele zi de zi ti-a intrat ritmul acela in minte si la orice melodie ascultata spui ca e manea. laughing