| marianMarian a întrebat:

Cine crede ca inn 2012 va veni Sfarsitul Lumii?

Răspuns Câştigător
| Tarabostes a răspuns:

Mare tampenie!
pana acum din 2000 trebuia sa murim de vreo 4 ori...si asta cu 2012, cu sfarsitul lumii este luat din un film!

(pentru ce iti voi sp my incolo sa nu sp ca sunt de alta religie...asa nea sp profu te religie)
dar, ca orice lumea va avea sfarsit... poate fi si maine si peste 100000 ani, nici Ingerii Domnului nu stiu asta!

31 răspunsuri:
| marianMarian explică:

Eu unul nu cred, dar vroiam sa vad ce credeti voi.Numai Dumnezeu stie cand va veni Marea Judecata.

| inNa_5972 a răspuns:

Nu se stie nici odata...