| MICHAEL_7160 a întrebat:

Cine crede in fantome? Eu unu cred cu tarie

Răspuns Câştigător
| Myu a răspuns:

Eu cred. Am avut mai multe experinete ciudate si am vazut si unele chestii care m`au marcat.
Daca vrei sa vb'im da PM. N`am chef sa insir toate lucrurile pe aici si dupa sa fiu luata la misto oh go on

18 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Probabil exista insa nu putem sti cu siguranta... :-s
Oricum spirite rele exista sigur. straight face

| Cretaker a răspuns:

Eu cred omule, eu cred.

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred in fantome.

| Petronela a răspuns:

Nu cred in fantome pentru ca nu exista

Răspuns utilizator avertizat
| pauladrian a răspuns:

Daca crezi in entitati asta nu inseamna ca si exista. Eu nu cred pentru ca nu exista.

| Micheline a răspuns:

Si ce te face sa crezi "cu tarie"? Tu traiesti prea mult in lumea ta cu "fantome". Pana nu cred nu vad. Avand in vedere ca nu exista asa ceva, nu pot vedea, deci NU CRED. Daca te-ai intalnit cu vreuna zi sa vina si pe la minewinking

| Nik a răspuns:

Draga Michael Fantomele sunt spiritele rele care ti-au ramas pe constiinta dupa ce a murit un anume om... chiar nu exista, dar daca nu ma crezi du-te la un specialist

Răspuns utilizator avertizat
| Briosaaa a răspuns:

Nu.Nu am de ce sa cred.

| andreeacozma a răspuns:

Da.cred multi oameni zic ca au avut experiente ciudate.Eu sunt una din acei oameni daca vrei sa vb desp asta id mew : Lory.angel82 sau alsa un msjbig grin

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Crede in continuare, pe mine una nici nu ma intereseaza de fantoooooomeeee 8-x

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu putin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred.Am facut spritism.Cred ca a fost cel mai tare lucru care l-am facut vreodata. O saptamana nu am mai dormitD;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele exista si nu sunt neaparat toate rele cum spune Nik daca te-ai pricopsit cu un demon din joaca de magie numita wicca cum si este si o religie adica cel cu pentagrame atunci o sa primesti o fantoma ce te va proteja de cel rau adica de demon este o diferenta intre fantome si demoni, si unde exista ceva rau exista si ceva bine sfat >nu va jucati cu magia sau alte carti ce deschid porti spre lumea de dincolo va faceti rau singuri

Răspuns utilizator avertizat
| ThisIsMeJustMe a răspuns:

Se zice ca fantomele sunt spirite care nu au reusit sa treaca pe partea cealalta a lumii. prietena mea cica a vazut niste ochi sclipind pe perete si apoi o umbra a fugit prin camera, daca nu crezi uitete la "fenomene stranii" vinerea p Discovery si mai vedem noi.bye

| Madalinx9 a răspuns:

Futuva-n gura de prosti ce sunteti