| tpubety a întrebat:

Buna cine crede in fantome?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu există fantome, spirite.
Există Dumnezeu, atât!
Te pup!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate cele din filme!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokes.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Nu cred in fantome, spirite. Doar in Dumnezeu! Pup

| NaTl a răspuns:

Cine crede in dumnezeu crede si in fantome.

| MariiiT69 a răspuns:

Buna!:* Eu nu cred ca exista fantome. Acele fantome albe care fac: Boo! laughing)) sunt doar in desene. Dar cred ca exista spirite care nu si'au gasit linistea. Dar nu te speria nu iti pot face rau. Cred... laughing(Glmm) Sper ca te'am ajutat:*

| Rus_Lacramioara_1997 a răspuns:

Nu exista fantome doar Dumnezeu

| ClassyDeny a răspuns:

Eu cred că există. Doar că mie nu-mi place să le numesc fantome. Sunt spirite, care nu şi-au găsit liniştea. Asta nu înseamnă că o să vină o "fantomă" la noapte la tine.