| amelia a întrebat:

Cine credeti ca i-a furat aurul lui State din "Regina"?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nimeni! Turnuletul nu era din aur!winking

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

''Stiven'' si Flacaralaughing

| borsec a răspuns:

Eu cred ca turnul si l-a furat singur

| andexcelent a răspuns:

ANTONUCCI i-a furat turnul lui State!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

frun hot!? nu de alta... da cine sunt astia doi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai tari flacara si state...sau cand spune babi, du-te drak faaaa flacaro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consilieru-l lui state venusu la furat pentru ca si el stia de aur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

State Potcovaru si-a furat turnul de aur, si la ascuns in satra.Cosmin la gasit si l-a donat fundatiei Revei(REGINA)

| amelia explică:

Hai ca va zic tot eu ce cred! ANTONUCCI i-a furat turnul lui State! toate drumurile duc la el! de abia astept sa vad ce se intampla, filmul e incredibil de bun, nu?