| Andreea9222 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga campionatul in Liga 1 sezonul acesta?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu as paria pe Rapid si Steaua. CFR, Dinamo, Vaslui, Urziceni si Timisoara raman contracandidate ca si sezonul trecut. Dar eu spun ca Rapid si Steaua sunt favoritele.

2 răspunsuri:
| LadyBya a răspuns:

Cred ca va fi Spania, dar eu tin cu Olanda.La inceput tineam cu Germaniahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voteaza aici cine va castiga liga 1 anul acesta http://rlsp11.blogspot.com/ docamdata conduce steaua