| Codruta a întrebat:

Cine credeti ca va castiga duelul` la Dansez pentru. tine vineri seara?

Alexandru Lica & Adela Popescu

sau

Ella Dumitru & Octavian Strunila

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Clar, Adela.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Adela sigur. Ea a fost toată ediția pe locul 1 în afară de 2 ori când a fost Paula

| Minnie a răspuns:

Avand in vedere ca, castigatorii sunt in general de la Pro si ambii sunt din Pro, nu se stie...

| Codruta explică:

Si eu cred ca va castiga tot Adela :d

| aaaa12345 a răspuns:

Ella Dumitru & Octavian Strunila
(are si un caz ff important)

| Biencush a răspuns:

Alexandru Lica & Adela Popescu

| Ingerash a răspuns:

Alexandru Lica & Adela Popescu, dar e pe nedrept, a fost programat de la inceput sa fie adela cea mai buna.

| Sweety_3695 a răspuns:

Sunt toate 3 echipele la duel.Nu doar acestea doua...Si sincer chiar nu stiu cine va castiga.Depinde de voturile primitetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin cu ella dar cred ca adela va castiga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela popescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela popescu

Întrebări recente