| Sallatiny a întrebat:

Cu ce echipa tineti din concursul "Dansez pentru tine"? Adela Popescu sau Octavian Strunila?batting eyelashes
Eu cu Adela Popescu:X

Răspuns Câştigător
| narcisa a răspuns:

Eu as vrea sa castige ella dar daca ar fi dupa cazuri ar merita sa castige adela si partenerul ei pentru ca ella se poate descurca cu banii de la premiul II insa lui alexandru nu-i ajung acesti bani pentru a-si cumpara o casa.
eu tin cu octavian si ella (imi place foarte mult aceasta echipa) dar as vrea sa castige alex si adela (acest baiat chiar merita sa aiba o casa avand in vedere locul unde a trait)

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Adela Popescu.Este foarte priceputa, stie canta, danseaza excelentlove strucko ador arata minunat e modelul meu in viata!

| xPinkSunShine a răspuns:

Si eu tin tot cu Adela Popescu

| laura23 a răspuns:

Adela

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Eu tin cu Ella

| CrEaTzZza a răspuns:

Adela ft Alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu tot cu Adela.Partenerul ei de dans e foarte drăguț.