| StarDustD a întrebat:

Cine credeti ca va castiga World Cup 2010?

Răspuns Câştigător
| Diiiiiia a răspuns:

Sigur Argentina`batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu mizez pe Argentina.

| Diiiiiia a răspuns:

Argentinaaaaaaaaaa\m/

| Fredie a răspuns:

Buna. Dupa primele doua jocuri din grupa, mie imi par favorite Brazilia, Argentina, Olanda si Portugalia. Bye.

| TheHGlife a răspuns:

Brazilia 100% si poate argentina

| VadPorci a răspuns:

Sunt multe favorite cum ar fi:argentina, brazilia, portugalia care a facut senzatie in meciul cu coreea de nord 7-0 spania, italia si cred ca si germania si franta au sansa lor.

| lucu a răspuns:

Brazilia

| Gestapo a răspuns:

Germania sau Argentina.Italia nu o sa ajunga in finala poate nu o sa treaca de grupe.Franta in nici un caz, nu trece nici de grupe nici o sansa Franta.Repet GERMANIA sau ARGENTINA