| vali20 a întrebat:

Cine credeti ca va fi campioana(n) anul acesta la fotbal? A) Steaua B) Dinamo C) Rapid D) Cfr

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Sunt din Muntenia, dar zic ca cfr il v-a lua, dinamo nu cred ca are sanse, daca joaca cum a jucat aseara 1-3 cu sportul, steaua se incurca cu echipele mici, deci si ea te dezamageste cand nu te astepti, iar rapid dupa 0-1 la chiajna, 1-1 cu u cluj acasa, sau 0-2 la otelul nu prea arata ca are puterea de a castiga campionatul.

| vali20 explică:

Multumesc

| vali20 explică:

Si eu zic ca trebuie a)steaua petru ca dinamo sa incurcat cu sportul 1-3 cfr e bunicica dar nu prea are sanse iar rapid a pierdut cu 1-0 logic...