| Dl.Inginer a întrebat:

Cine credeti ca va iesi Balonul de Aur in 2009?

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Cristiano Ronaldo din nouwinking

47 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| simpluEu. a răspuns:

Anul acesta Messi.

| tradaro a răspuns:

Leo Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo din nou winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo din nou winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinioooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaka... e cel mai bun si mai in forma... e cel mai bun... :X:X:X Merita... ce c ronaldo? ce mess? ei doar invata sa joace fotbal... mai au multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.R.7.ce a facut mess-i pentru Barca cate a facut C.r. pentru manchester? .niciodata n-ai sa vz asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu Cred ca il va lua Del piero. SI ROnaldinho este peste messi si ronaldo niciodata nu o sa dea nici messi nici ronaldo golurile care le a dat ROnaldinho si niciodata nu o sa dribleze ca el cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun si cel mai creator jucator este Xavi de la Barca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leo messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi frate s-a vazut in fiala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superstarul cristiano ronaldo normalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldo sau Kaka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel messi esti cel mai tehnic jucator pe care le-am vazut asa ca messi e cel mai bun jucator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leo Messi ia balonul de aur anul asta, s-a vazut diferenta dintre el si Cristiano Ronaldo in finala. Xavi are mari sanse sa ia locul 2, doar a fost cel mai bun din finala, cu cele mai multe pase reusite.Cristiano Ronaldo cred ca ia locu 3, Ronaldinho 4 si Kaka sau Benzema 5... cel putin asa vad eu lucrurile, dar 100% Leo Messi e Jucatorul de Aur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fernando Torres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei Arshavin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo cine altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leo Messi il merita pe deplin pentru evolutia sa din sezonul acesta pe 2 xavi merita sa se afle si pe 3 iniesta acesta e topul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi sau andrei ionescu de la steaua bucuresti sa traiesti sa mi-a b.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C.ronaldo, desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca il va lua Nicolita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo! Pentru ca e cel mai bun si merita!