| patrick98 a întrebat:

CIne credeti ca o sa ia balonul de aur anul asta?

Răspuns Câştigător
| Fluffinator a răspuns:

Nu este clar deja? Messi.
A batut orice recordui anul asta.

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Messi

| jean4 a răspuns:

@Cineva - sa imi trag palme daca nu ai dreptate. Messi e un nimic fara Iniesta si Xavi. O arata meciurile de nationala CM 2010, Copa America, etc. Barcelona e nimic fara Xavi si Iniesta. Mi se face greață de toți ăștea care il ridica in slăvi pe Messi si Guardiola sau cand zic ca Barcelona e cea mai buna cand cheia succesului e Xavi si Iniesta.
Radamel Falcao și Hulk sunt cei mai buni
Pe 26.08. 2011 F.C. Porto va baga mortul in casa la toți fanii lui Barcelona.
Pe ei F.C. Porto!

| vladdd16 a răspuns:

Messsi 100%%%%

| cineva_3888 a răspuns:

Messi dar parerea mea ca orce jucator este bun cu xavi si iniesta in spate. daca si ronaldo ii avea in spate era de 10 ori mai bunwinking nul mai laudati atat pe messi ca daca il pui pe neymar sau ronaldo cu xavi si iniesta in spate sunt mult mai buni ca messi.ce ar fi messi fara ei 2?

| Daredevil1998 a răspuns:

Cristiano ronaldo

| ArcticMonkey a răspuns:

Sper ca messibatting eyelashes smugsmug

da.sigur el smug

| ManchesterUnited a răspuns:

Messiiiiiiiiiiiiiiiii