| Dan a întrebat:

Cine doreste sa devina membru in Clubul Prietenilor Adevarati din Romania?

Răspuns Câştigător
| giovana a răspuns:

Daca este adevarat...de ce nu?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu deja sunt membru. E ceva frumos.

| elena a răspuns:

Vad ca vrei sa ai numai Clubul, ca Prieteni Adevarati nu cred ca se mai gasesc in ziua de azi...
Mie mi-a placea asa ceva, ar fi interesant ce probleme s-ar pune in discutie si ce statut ar avea acest club?

| Andreea_8014 a răspuns:

Si eu as fi interesata.winking

| Cryssy a răspuns:

Da..as vrea...nu am nimic de pierdut, nu?

| yadora a răspuns:

Esti cu bune intenti dar ai grija"prieteni " sunt f putini... iar cand o sa le ceri ajutorul si sprijinul... o dau cotita ca ai depaseste situatia, mai ales cand o sa le prezinti temele si o sa trebuiasca sa se documenteze ca sa-i ajute pe ceilalti. Din partea mea ai tot sprijinul...asta in functie de cum am timpul liber, fiindca lucrez ca pe banda rulanta...BAFTA ...sa gasesti prieteni adevarati cu care sa mergi la drum indiferent de situatie!

| cristi27 a răspuns:

Si pe mine m-ar interesa, ar putea fi o comunitate interesanta in care ne putem ajuta intre noi chiar nu am mai avut de mult prieteni adevarati

| alle_1861 a răspuns:

Suna interesant, mai multe detalii se poate?

| andreea89 a răspuns:

Ma bag si eu

| Dan explică:

Clubul Prietenilor Adevarati din Romania, a fost infintat de mine pentru toti romanii care vor sa fie cu adevarat prieteni.

| Razvy197 a răspuns:

Eu o sa ma inscriu.

| BeatriceRamo a răspuns:

Da are dreptate elenasad din pacate ...am trecut prin o experenta cu " prieteni adevarati" sigh dar in fn.

eu sunt interesata dc nuwinking

| ingerash_1766 a răspuns:

Povesteste-mi ceva despre el, ca ma intereseaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viitorul suna bine. Mai multe detalii se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt Cristiana si vreau sa devin membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu