| anonim_4396 a întrebat:

Cine e cel mai batran de pe TPU il rog sa posteze aici si sa zica cati ani are.
Va rog sa nu bagati raspunsuri la misto care sa nu fie adevarate, vreau sa fiti sinceri!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu prea te inteleg, de ce ai nevoie sa stii pe "cel mai batran". Am 63 ani, nu stiu daca sunt cel mai batran, dar eu prefer exprimarea "om varstnic". Numai bine!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Și ce te interesează pe tine?
Pune o întrebare serioasă nu "glumeață" ca asta.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| cristianorudi7 a răspuns:

Matusalem arata-te

| Anonim_8545 a răspuns:

12 ani, nu sunt cea mai bătrână

| Dudă a răspuns:

Bunicu'. Să-l vezi cum rupe tastatura pe TPU. Whoaa.straight face

| mihainicula a răspuns:

11 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pus intrebarea de curiozitate nu de altceva, cei neinteresati nu i-am obligat eu sa posteze deci nu am de ce sa ma scuz.
Dar totusi ma bucur ca am un raspuns adevarat si fara mari reprosuri care merita funda happy
Craciun fericit TPU!