| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi puneti intrebari si dati raspunsuri la misto? fiti sinceri.
70%?

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Mereu am raspuns sincera; dar la intrebari glumete raspund la felhappy

27 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Eu....nu recunosc nimic rolling on the floor
Greseala recunoscuta este pe jumatate iertata, sau cum? tongue

| elena a răspuns:

Nu se pune "Clau"...sunt bancuri/glume care nu se pot lua ca niste intrebari... exceptand aceasta categorie, serios intrebari 100%...raspunsuri foarte serioase 95%...restul "la misto".

| hândel a răspuns:

Imi raportez seriozitatea raspunsurilor, la seriozitatea intrebarii. N-am incercat sa-mi bat joc de nimeni postand intrebari la misto. Ca mai glumesc uneori, asta e pentru. cei cu simt al umorului.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Aminadab in sfarsit suntem si de acord asupra unei chestiuni: aia care gandesc sunt rari! Norocul meu ca macar am decenta sa stiu ca eu nu gandesc...

Raspunsurile mele sunt unul si unul...asa cum si intrebarile sunt una si una...

| Leea1234 a răspuns:

"la misto" niciodata! intodeauna m-am pus in locul persoanei care -mi cere ajutorul, si sti cum se zice :ce tie nu-ti place, altuia nu-i face! iar daca am considerat ca nu am nimic de spus, am trecut la intrebarea urmatoare, dar de raspuns la misto...niciodata!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Imi place sa imbin utilul cu placutul.
Dar la interbari de genul: "Am 13 ani si vreau sex, are cineva?" chiar nu ma pot abtine si sa dau un raspuns serios.

| BUBULINA a răspuns:

Criticul nu iti dau dreptate

| BUBULINA a răspuns:

Criticul tu te-ai nascut invatat? ma refer la primele 2 intrebari
la restul da ai dreptate

| JustMeFlory a răspuns:

Pai atunci cand este si o intrebare pe masura, glumesc si eu.De ex era o Intrebarea "daca mai sunt virgina dupa ce mi-am introdus periuta de dinti in vagin?"laughingLa intrebarile serioase dau un raspuns serios, la cele mai amuzante...happyDeci eu zic ca in medie 95% dau raspunsuri serioase.

prfml
| prfml a răspuns:

Niciodata la misto, ca mai fac haz de necaz da, dar nu imi place ca sa jignesc pe cineva, consider ca cea mai buna gluma este cand o faci pe seama ta, cum se spune, radem cu totii nu unii de altii.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Intrebari la misto nu am pus
raspunsuri am dat cand am simtit eu ca e cazul.
de ce?

| urbanghost a răspuns:

Depinde de intrebare, cat de serioasa e intrebarea, asa e si raspunsul.happy

| raidu2004 a răspuns:

Cand intrebarea este data la misto eu zic ca merita un rasp la fel. Dar nu sunt de acord cu cei care dau rasp la misto la intrebari serioase. recunosc eu am dat rasp la misto cand a fost cazul

| iceman a răspuns:

Salut
Citind unele intrebari si vazand ce minuni pot debita unii, eu personal prefer sa raspund intr-un stil ironic.
La intrebari de genul : pot sa raman insarcinata cu periuta de dinti spre exemplu nu pot raspunde decat ironic.
iceman

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori... datongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebari la "misto"nu stiu daca am adresat.
Raspunsuri... da
"Ce pot manca cand sunt pe ciclu?"
"Daca imi bag un o. b. in vagin, mai pot face pipi? sau pe unde?"
"Care fata vrea sa faca prostii cu mine?"
"Sunt frumos/a?"
Tu ce raspunsuri ai adresa la asemenea intrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de intrebare si de starea mea. Mai dau raspunsuri la misto cand vad ca se face abuz si de intrebari puse tot la misto si atunci raspund asa cum am fost intrebatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei pun intrebari la care chiar sunt curios si vreau sa aflu parerea altora in legatura cu ce intreb. M-am lasat de prosti si am promis sa nu mai fachee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general dau raspunsuri educative pentru foarte tineri dar uneori foarte acide.la misto, cu subinteles pentrun cei ce gandesc dar sunt cam rari.si in bataie de joc pentru amuzament celor care cred ca nu se supara dar azi am primit in privat ceva de genul esti prost de puti, deci am dedus ca persoana s-a suparat tare.am cedat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu incerc sa dau un raspuns cat mai serios, insa cand citesc intrebarea, ma gandesc ca ala care a pus-o ori isi bate joc de noi, ori este sarac cu duhul.si intr-un caz si in celalalt, nu ma pot abtine sa nu dau un raspuns pe masura. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Asa intrebare, asa raspuns.
Este normal si de asteptat!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

j
klhkj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cit de jaf e scoala?
Forte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi eu am răspuns mereu sinceră, dar la întrebări glumeţe-le fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dovedesc titlurile cele doua parti ale compozitiei lui enescu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dovedec tirlurile celor doua parti ale compozitiei lui enescu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yo la Misto