| BabyPink a întrebat:

Cine e din Galati si ar dori sa participe la un dans tribut pentru. Michael Jackson contactati id-ul bubleszzz sau mjjtribute_gl
Ceva de genu o sa iasa:
http://www.youtube.com/watch?v=C5Nl09rh2HQ

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Doamne.chiar am lacrimat...mersi frumos pentru link. unul din singurele momente cand sunt mandru ca sunt om. In sfarsit, stim si noi sa ne respectam valorile.
Si eu sunt din Galati, dar e greu la noi sa faci asa ceva, nu ne comparam cu Bucurestiul. Totusi, ar fi frumos sa reusim si noi un astfel de scenariu.

| BabyPink explică:

Adauga id-ul respectiv happy
Si eu sunt p'acolo.

| Gabry a răspuns:

Nu sunt din Galatisad
Imi place mult cum au dansatlove struck

| cyufulyky a răspuns:

Eu sunt din galati si as vreatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi super sa se faca si la noi un flashmob...Pe ce data a-ti vrea sa face-ti asta, si in ce zona a Galatiului? As vrea sa vin si eu dar trebuie sa invat coregrafia de la "Beat it", nu? Deci nu aveti o idee rea... O facem pentru. iubirea ce o purtam lui M. J... We will love you forever! Our King Michael Jackson!