| Leea1234 a întrebat:

Cine este Andreea Mantea?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Leea1234 explică:

Bun... dar cine este iubitul ei?
cine este barbatul pe care l-a "luat"din sanul familiei (daca pot spune asa)pentru ca eu nu cred ca ea poarta toata vina...si el daca stia ca are un copil si o sotie...de ce i-a mai trebuit!
in fine ...treaba lor...

| MM a răspuns:

Un fel de Diana Munteanu - Niculescu ( Conferinta de presa, antena 2), care si-a cladit fericirea pe nefericirea altuia, care a despartit o familie.

| Gregory a răspuns:

Buna! Andreea Mantea a intrat pentru prima data in atentia presei in 2006 prin aparitile ei indecente. A urmat dupa aceea drumul spre indeplinirea unui vis: vroia sa lucreze in televiziune. A inceput ca reporter la Kiss TV. Dar nu a stat prea mult acolo, pentru in 2008 Andreea Mantea a devenit vecina lui Razvan si Dani la matinalul lor de la Antena 1, "Neata cu Razvan si Dani". Din 19 iulie 2009, prezinta alaturi de Aurelian Temisan, pe TVR 2, in fiecare duminica seara, programul de divertisment - botezat Tombola castigatorilor - difuzat de la ora 20. 10.

| VladyCristian a răspuns:

Te uiti cumva la Dansez pentru Tine? E o umplutura din showbizz care sper sa fie eliminata in seara asta happy

| Sabwy a răspuns:

O draguta love struck mie una imi place mult love struck

| Jonsdottir a răspuns:

O parashuta laughing

| kllass a răspuns:

Eu nu cred ca ea a destramat familia. Daca barbatul alege sa se uite dupa altcineva e cam dusa familia aia...ca a fost ea ca era alta tot una e.Si pina la urma dragostea e dragoste. Daca ea s-a indragostit de el ce sa faca? Stiti foarte bine ce simtiti cind iubiti. Putea sa se retraga intr-adevar si sa spuna...nu, esti insurat... dar daca el a spus ca nu mai exista nimic intre el si actuala? Pina la urma barbatusul ei nu prea e deloc potent financiar deci cam cade materialismul...Nici e nu e o sfinta... dar daca privesti obiectiv cred ca se cam iubesc(el sta in apartamentul ei! El este un nenorocit daca nu-si ajuta fosta nevasta in privinta copilului in rest nu cred ca ar trebui blamat. E mai bun Enache care a trait o viata paralela atitia ani?

| mariobros a răspuns:

Idem Gregory@+ mai sunt si alte modele de urmat in viata.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pupaza care a destramat o familie si a lasat fara tata o fetita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una urata si scarboasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fata foarte frumoasa ,cea mai frumoasa din romania si se pisa pe toate alea care o fac in tot felul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fata foarte frumoasa, cea mai frumoasa din romania si se pisa pe toate alea care o fac in tot felul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fata foarte frumoasa,ce n-as da sa o am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fata foarte frumoasa, ce n-as da sa o am