| anduta1999 a întrebat:

De ce nu mai e Andreea Mantea la nunta cu surprize si e Adelina?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Pentru ca in timpul filmarilor la nunta cu surprize, Andreea Mantea, a avut probleme de sanatate(a fost operata de apendicita si a avut nevoie de timp pentru recuperare) iar filmarile nu puteu sa stea in loc. Stai linistita o sa mai fie 1 sau 2 emisiuni cu Adelina dupa o sa reapara Andreea.winking
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| estrella123 a răspuns:

Adelina Pestritu, prezentatoarea emisiunii "D Paparazzi" petrece o zi la o nunta din Harghita si intra astfel in competitia celor mai frumoase nunti ale anului. In aceasta saptamana Cove va trebui sa se lupte cu Adelina Pestritu pentru titlul de cea mai spectaculoasa nunta, asta pentru ca din cauza unor probleme de sanatate, Andreea Mantea nu a reușit sa ajungă la Lacul Rosu.