| JustEdy a întrebat:

Cine este Cea mai buna echipa de fotbal din Romania plzz ziceti-mi conteaza

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

De pe primul loc este Otelu Galati.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Otelul Galati. Ia campionatul.

| Alice a răspuns:

Cea mai importanta e Steaua (palamaresul vorbeste de la sine ), dar cea mai buna in momentul de fata e Unirea Urziceni!

| JustEdy explică:

Zau Asa, Ia Otelu sau CFR campionatul. Ma rog intrebarea mea a fost care e cea mai buna echipa de fotbal din Romania. Explica Bossu

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Oelul Galati! stii cum afli? te duci latv dai pe tvr1, apesi butonul de teletext si scrii 209 si iti apare tabelulhee hee succesuri! funda?

| zyrkon a răspuns:

Dupa parerea mea: CFR Cluj nu-i crede pe aceia care zic ca steau ca doar ai vazut ca steaua e vai de steaua eilaughing si dinamo e vai de cainii lorlaughing si rapid e vai de...in fine aici n-am gasitlaughing dar parerea mea CFR Cluj... fundita?big grin