| InGERfaraNOr a întrebat:

Cine imi da niste idei de costum de halloween (sunt baiat) funda pentru cel mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| KlaraWeiss a răspuns:

Cowboy, vampir, doctor, detectiv, cavaler, ninja, pirat, fantoma, dragon, gangster, gladiator, vrajitor, indian, print, soldat, sperietoare, faraon, beduin, postas, om de afaceri, bucatar, clown, elf, mos craciun sau vreun personaj din filme/carti care iti place.

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Fă-te Băsescu la Halloween

| yonesss a răspuns:

Fate rapper

| kessu a răspuns:

Batman,Dracula,Mumie,Dragon,Demon,Luptator,Razboinic(gen metin2),zombi,monstru vezi tu poti sa le si combinihappy si sa-ti faci propiu costum

| Emazio a răspuns:

Orc,sau un personaj dintr-un film horror

| Emazio a răspuns:

Sau poti sa-ti faci un costum de telefon Apple laughing

| Eastwood a răspuns:

Imbracate in Lanterna Verde, ori calugar...

| RedFantasy a răspuns:

Vampir