| Mentosanaaa a întrebat:

Ceva idei pentru un costum de halloween? este un fel de petrecere luni la scoala de halloween si sunt cam in pana de idei...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa te deghizezi in vampir, simplu:te machiezi puternic la ochi cu negru si de la baza ochiului tragi niste linii(tot negre)in jos, un ruz in culoare naturala sau un luciu de buze, de la buza de jos cu ruj rosu duci niste "dinti"de vampir, te imbraci in negru, cu parul cret si cu mult volum(daca ai parul lung sau mediu)si doar ciufulit sau cu tepi(in cazul in care il ai scurtwinkingbafta si sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Penultima oara cand a fost halloween am fost imbracata intr-o pisicuta neagra cu coditza urechiushe si fardata negru buzele negre...eram asa sweetlove struckpoate incerci varianta mealove struckcat despre costum eu le-am luat din mall...acum tu poti sa il iei si din unirii are si acolo si nu e scumpwinking

| Andraa a răspuns:

In mumiebig grin
foarte simplu..cu niste bandajebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut cu blana mea de schimb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș fi în locul tătu eu m-aş costuma în diavoliţă laughing

Acum serios happy Pentru mine cel mai înfricoșător ar fi sa te costumezi în vampiroaica s să ameninţi băieţii că îi muşti de gât laughing sau clasic în fantomă sau zâna cea bună... Sunt multe idei
dacă o să cauţi pe internet o să gaseşti şi mai multe. Însă eu iţi sugerez să fi cât mai originală happy