| cornelia13 a întrebat:

Cine imi da si mie mellodia rain rain de loredana groza da fara video.

2 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Intră pe youtube la clip`ul melodiei, dă copy la link`ul de sus şi dă`i un paste pe site-ul flv2mp3.com apoi dă download pe acelaşi site, un pic mai jos de spaţiul unde ai dat paste la link. Aşa poţi face cu orice melodie de la un clip de pe youtube.
Sper că te-am ajutat. Aş fi putut face eu lucrul ăla şi să îţi trimit apoi melodia şi să primesc fundă dar aşa te ajut şi pe viitor. App îmi place mult melodia happy Să o asculţi cu plăcere

| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Ti-o dau eu da lasa id sau las eu triple_alex_hhh