| justagirlll a întrebat:

Cine imi da si mie un site de pierdut vremea? un blog, sau ceva gen www.bravonet.ro sau www.noifetele.ro,sau ceva cu stiri despre staruri etc
sau niste jocuti online in afara de:the west, travian, triburile, lady pupular, miss bimbo, stardoll.
eu joc metin dar tot ma plictisesc...

dau funda

4 răspunsuri:
| Gândac a răspuns:

Pai poti sa joci si 4story daca ti-a placut metin :D
Dar, te astept pe cel mai tare site : http://iorbix.com/social/index.php?i=506230641957.
Acesta e site-ul care "Conecteaza lumea ta". E un fel de hi5, dar mult, mult mai bun. Poti castiga monede foarte usor si te poti distra.
Sunt de ceva vreme pe site-ul asta si imi place foarte mult.
Te astept! :)

| Dove a răspuns:

Www.mtv.ro site-ul de pierdut vremea despre starurile muzicale mai exact, www.cinemarx.ro despre actori si filme, ca jocuri bitefight, gladiatus, rome total war(nu e online dar e gen triburile doar ca ai imperi si cuceresti tot si vezi luptele si le comanz), medieval total war(la fel)www.familianoastra.ro joc cu mafioti online.

| DjBeeBot a răspuns:

Chiar acum ruleaza pe site-ul nostru prima runda oficiala a jocului Black Travian! Acceseaza si tu site-ul, inregistreaza-te si sa ai spor la farmat!
http://blacktrav.no-ip.org