| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da un cod de webkinz nefolosit pe privat? FUNDAAA

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Iti dau eu id-ul unei fete care iti va da, daca dai funda la acest raspuns! :*
P.S. Craciun fericit! happy

| ColorBubbles a răspuns (pentru CcIiNnEeVvAa):

Mai intai da.mi un mesaj cu id.ul.

| CcIiNnEeVvAa a răspuns (pentru ColorBubbles):

Printesa_balerina12 sau luiza_fluturas12, este o colega de-a mea care trebuie sa aiba, daca nu are (ceea ce nu e posibil) sau nu vrea sa iti dea, roag-o sa iti zica pe cineva care are pentru ca sigur stie! Craciun fericit si bafta, sper sa reusesti! happy

| CcIiNnEeVvAa a răspuns (pentru CcIiNnEeVvAa):

Ai zis ca dai funda, eu te-am ajutat, te rog! happy E Craciunul, respecta-ti cuvantul! happy

| ColorBubbles a răspuns (pentru CcIiNnEeVvAa):

Ok. sa primesc codul si iti dau imediat.

| CcIiNnEeVvAa a răspuns (pentru ColorBubbles):

Dar nu asa ai spus. Oricum mersi. happy