| AcidCuSange a întrebat:

Cine imi da un cont de metin2? Vreau Pegasus, LvL minim 20 si maxim 45, regatul albastru, razboinica.Va rog, TPU! Acest site se numeste TPU (Toti Pentru Unu) nu TEPU (Toti Egoistii Pentru Unu). Funtitsa+vot! Va promit.Trimite-ti-mi mesaj privat, sau numele doar, serverul (v-am spus, pegasus happy ) si parola mi-o trimiteti in mesaj.Am promis funtitsa si vot

2 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Da este toti pentru unul, dar tu nu esti singurul. Pune mana si munceste si nu mai cersi, ar trebui sa-ti fie rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau...pretenţii tată!