| Dana a întrebat:

Cine imi explica si mie ce se editeaza la poze pe siteul pixlr si cum se editeaza ce se editeazabig grin
Funda!

2 răspunsuri:
| ruben7 a răspuns:

Pai fi atenta deci intri pe pixlr si intri la fotografia aia de langa si adaugi de la tine din pc o poza care vrei u si o editez cum vrei tu adica o modifici

| ruben7 a răspuns:

Hey e foarte usor cand intri pe http://pixlr.com/ intra in pagina de start si sus sunt maii multe: Home
Pixlr Editor
Pixlr Express
Pixlr-o-matic
Pixlr Grabber
Pixlr imm.eu
Support
Blog
Contact etc u daca vrei sa editezi dai pe pixlr editor ori iti adaugi o poza o editezi ori faci tu o poza cred ca de acolo o sa te descurci! sper ca te-am ajutat