| Iulia_1200 a întrebat:

Cine imi poate da mai multe siteuri cu jocuri multiplayer dar care sa nu fie nevoie sa fie instalate? Funda pentru cele mai bune si cele mai multe...

CARE SA NU SE >>>INSTALEZE big grin Multumesc!

6 răspunsuri:
| ramona11ramona a răspuns:

Sall iulia
jocuri:
lady popular
webkinz
zoo mumba
il girl facebook
ourWorld
the west
triburile
Star Doll

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Mie imi place foarre mult jocul asta de pe facebook (FshionAgents)
uite-te cum e sunt sigura ca o sa-ti placabig grin

| Iulia_1200 explică:

Multumesc tongue dar am auzit deja de jocurile acestea.si eu nu ma joc pe facebook sau hi5. sad. lady popular l-am avut, webkinz nu am, zoo mumba il am, the west nu prea imi place si star doll il am happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.jocuri-miniclip.ro

| AdySnaP a răspuns:

Da mofturoasa esti intra pe www.y8.com

| vasilica14 a răspuns:

Farmerama,lady popular, zoo mumba, roblox.