| karakushiu a întrebat:

Cine imi poate da si mie cateva din revistele FCSB. Sunt stelist de mic si sunt din Tg.Mures si aici nu este FCSB Magazine. Daca are cineva si nu ii mai trebuie i-as fi recunoscator straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am reviste darmiar place sa tinemlegatura si eu sunt stelis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am reviste darmiar place sa tinemlegatura si eu sunt stelis

| AdrianIoan a răspuns:

Vezi ca iti poti face abonament si astfel nu vei rata nici un numar.

Si in plus ocazional clubul scoate la promotii si numerele mai vechi. Le cumperi aproape de pe degeaba