| AdyYnNnNn a întrebat:

Cine imi poate raspunde la urmatoarea intrebare dau fundita : Pt OurWorld am instalat Toolbar ca sa imi pun gems dar nu merge eu nu intru pe internet explorel ca nu-mi merge our world acolo de ce nu-mi pot baga gems spune ca trebuie sa instalez toolbar da il am instalat si codul nu e expirat! va rog cineva sa raspunde nu conteaza cine dau funda!

Răspuns Câştigător
| DiAnne_8069 a răspuns:

Daca nu iti merge atunci trebuie sa instalezi bara pe MozillaFirefox si o sa-ti mearga.Eu asa am facut.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e un cod de 1000 de gems http://www.joci.in/membrii.php?id=23946