| DianaaGabrielaa a întrebat:

Cine imi poate spune cat costa telefonul Orange Atlanta, pret la liber? (telefon nou nout desigur, din magazin)

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Telefonul costa: 54.56€, adica undeva in jurul sumei de 242 lei.

5 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

Telefonul la abonament costa 96 lei la abonament de 8 euro.
La liber acest model de telefon nu este disponibil. Mi-am luat acum 2 saptamani Orange Atlanta si am vrut sa il iau la liber si mi-au spus ca telefonul nu este deloc la liber. Mi-au explicat ca toate telefoanele : Orange malibu, Orange atlanta, Orange vancouver (toate telefoanele care includ denumirea Orange) nu sunt vandute la liber.

| gabytz18 a răspuns:

NU recomand telefonul. Are un coleg de al meu si in privinta difuzorului este varza. NU este pentru ascultat muzica. De operat pe net, operezi decent.

| Neinteresantul a răspuns:

Costa intre 50 si 60 de euro la Orange. Ultimul pret era 54.56€.

| ancaemilia a răspuns:

Si telefonul meu e orage atlanta si nu se vinde liber, eu mi l-am luat pe abonament.

| radu1993 a răspuns:

49 euro