| raizoguard a întrebat:

Cine imi poate spune un Damage Hack pentru CS 1.6 pe Servere Zombi? Va rog dati-mi un damage hack care sa mearga sau spuneti-mi un hack de pachete de munitie (ammo packs) Va rog

1 răspuns:
| Robtzelu a răspuns:

Uite eu iti dau un sfat prietenesc daca joci cu hack nu faci altceva decat sa superi admini iar ei iti vor da destroy si presupun ca vrei sa mai joci pe server-ul actual eu as zice sa joci cum sti tu sa-ti imbunatat-esti aptitudini-le si sa devi un prostriker. Bafta!