| raizoguard a întrebat:

Cine imi poate spune un Damage Hack pentru CS 1.6 pe Servere Zombi? Va rog dati-mi un damage hack care sa mearga sau spuneti-mi un hack de pachete de munitie (ammo packs) Dau Panglica celor care imi vor fi de ajutor. Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| thedarkngel2011 a răspuns:

Pai hack cs 1.6 nu se mai prea gasesc functionabile ai grija eu am patit-o era un fake miai stricat pc nu imi mai apare sa inchid pc mia sterd CMD (nu ati recomand sa cauti hack cs)